UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zostawcie te tereny w spokoju. Nowe szlaki byście wytyczyli a stare utrzymywali w porządku i to wystarczy w tej okolicy. Nic więcej nie ruszajcie.
łabska_precz
Zostawcie te tereny w spokoju. Nowe szlaki byście wytyczyli a stare utrzymywali w porządku i to wystarczy w tej okolicy. Nic więcej nie ruszajcie.
łabska_precz