UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
połowa ulic, uliczek i chodników w Elblągu tak wygląda, ale ważniejsze jest doić kasę z budżetu dla swoich kolesi niż porobić remonty w mieście..
połowa ulic, uliczek i chodników w Elblągu tak wygląda, ale ważniejsze jest doić kasę z budżetu dla swoich kolesi niż porobić remonty w mieście..