UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

połowa ulic, uliczek i chodników w Elblągu tak wygląda, ale ważniejsze jest doić kasę z budżetu dla swoich kolesi niż porobić remonty w mieście..


Anuluj