UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z dziurawym chodnikiem raczej brakiem jego na ulicy Fredry, tu też mieszkają rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi poruszającymi sie na wózkach inwalidzkich wstyd panie prezydencie Missan!!!


Anuluj