UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z dziurawym chodnikiem raczej brakiem jego na ulicy Fredry, tu też mieszkają rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi poruszającymi sie na wózkach inwalidzkich wstyd panie prezydencie Missan!!!
A co z dziurawym chodnikiem raczej brakiem jego na ulicy Fredry, tu też mieszkają rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi poruszającymi sie na wózkach inwalidzkich wstyd panie prezydencie Missan!!!