UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tam gdzie jest parking na placu Słowiańskim przed pocztą tez był cmentarz, wraz z rozrastaniem miasta cmentarze byly umieszczne za murami az w koncu miasto je wchłoneło, Debice z czasem tez pochlonie, juz tam osiedla blisko powstaja


Anuluj