UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idąc twoim słabym tokiem myślenia, to jak mi zalało mieszkanie, bo sierść kota zatkała odpływ, to mam obciążyć Kaczyńskiego? No chyba tak.

Matteoo777

Anuluj