UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po jakiego wyłączane są światła na Żeromskiego, Mickiewicza przecież wyjechać nie można do pracy. W niedzielę jeszcze obleci ale inne dni. Kto to wymyślił!!!?

Okkgskk

Anuluj