UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po jakiego wyłączane są światła na Żeromskiego, Mickiewicza przecież wyjechać nie można do pracy. W niedzielę jeszcze obleci ale inne dni. Kto to wymyślił!!!?
Okkgskk
Po jakiego wyłączane są światła na Żeromskiego, Mickiewicza przecież wyjechać nie można do pracy. W niedzielę jeszcze obleci ale inne dni. Kto to wymyślił!!!?
Okkgskk