UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wysłać takiego do pracy przymusowej na 12/12 w pracy. Po paru miesiącach od razu by mu przeszło wszystko. Niech zapracuje na odszkodowanie i na swój pobyt. Koniec z darmowymi odsiadkami na nasz koszt.

Wkurzony33

Anuluj