UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wysłać takiego do pracy przymusowej na 12/12 w pracy. Po paru miesiącach od razu by mu przeszło wszystko. Niech zapracuje na odszkodowanie i na swój pobyt. Koniec z darmowymi odsiadkami na nasz koszt.
Wkurzony33