UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Marek Kamm w pełni zapracował na wyróżnienie i uhonorowanie Złotą Korbą. Dziwię się, że jeszcze nie został zgłoszony do Kapituły Złotej Korby. Wyróżnienie należy się jemu za rowerową służbę na rzecz elblążan rowerowo zakręconych.
Blumenbauer