UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Marek Kamm w pełni zapracował na wyróżnienie i uhonorowanie Złotą Korbą. Dziwię się, że jeszcze nie został zgłoszony do Kapituły Złotej Korby. Wyróżnienie należy się jemu za rowerową służbę na rzecz elblążan rowerowo zakręconych.

Blumenbauer

Anuluj