UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@itp - Dałem Ci minusa, mimo, że napisałeś prawdę. Tylko PÓKI nie odrobisz lekcji ortografii nie mogę wycofać tego minusa. Znajomość ortografii w każdej rzeczowej dyskusji jest konieczna, bo w przeciwnym razie wychodzi się na osobę mało poważną.

Ortolek

Anuluj