UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@itp - Dałem Ci minusa, mimo, że napisałeś prawdę. Tylko PÓKI nie odrobisz lekcji ortografii nie mogę wycofać tego minusa. Znajomość ortografii w każdej rzeczowej dyskusji jest konieczna, bo w przeciwnym razie wychodzi się na osobę mało poważną.
Ortolek