UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Również uważam, że to wszystko dowodzi tylko zbędności etatu. Etat powinien zostać zlikwidowany. No cóż podejrzewam, że to wyborca potuskanych czyli akcja stołki dla swoich.


Anuluj