UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Również uważam, że to wszystko dowodzi tylko zbędności etatu. Etat powinien zostać zlikwidowany. No cóż podejrzewam, że to wyborca potuskanych czyli akcja stołki dla swoich.
Również uważam, że to wszystko dowodzi tylko zbędności etatu. Etat powinien zostać zlikwidowany. No cóż podejrzewam, że to wyborca potuskanych czyli akcja stołki dla swoich.