UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, tylko przygotowanie tego wszystkiego to dwa tyg roboty. No dobra, miesiąc. A posadka ciepła na cały rok. Człowiek w porządku, ale tworzenie takiego stanowiska mija się z celem. Zresztą jakby tak przyjrzeć się bliżej to z 30 procent administracji jest zbędna