UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest świetny pomysł wystawiać projekty dotyczące własnej, prywatnej działalności! Eureka! Teraz otwieram restaurację i będę zgłaszał "DARMOWE posiłki dla mieszkańców Elbląga". Ponad pół bańki to na trochę ryżu starczy. Albo jakiś inny biznes. Pani logopeda wszakże nie musi inwestować w produkty, czysty zysk. Teraz tylko liczyć na to, żeby jak najmniej chętnych się zgłosiło na zajęcia, po co się narobić przy tym

Psiembiorca

Anuluj