UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z najbardziej slonecznym boiskiem w miescie? Moze gdyby glosowanie odbylo sie w grudniu, to za jedna "koleda", paliwem udaloby sie zebrac wiecej podpisow, a tak zapal minal, motywacji zbraklo, srebrniki rozdane