UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wina Tuska - Niestety, ale najczęstsze przyczyny zgony dzieci to "przetrzymanie" dzieci w łonie matek, kiedy lekarz albo jest nietrzeźwy, albo czeka do rana, żeby ktoś inny zrobił cesarkę. Każdego dnia można zlaleźć takie artykuły w interniecie i to w całaej Polsce, czy to PiS'owskiej czy nie. To kompletnie nie ma znaczenia. Inna sprawa z aborcją - skoro np. Lewica domaga się, żeby dzieci w łonie matki można było bezkarnie zabijać nawet w 9 miesiącu ciąży to po co z budżetu państwa finansować in vitro? Zdecydujcie się - zabijamy, czy pordukujemy w laboratorium, oba rozwiązania obiążają budżet państwa. Pomijam fakt, że wiele z par (kobiet) starających się latami o potomstwo zażywało latami tabletki antykoncepcyjne, które tak rozregulowują organizm kobiety, że potem trudno o dziecko.
włączmy myślenie