UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem za wolno i za mało scinacie drzew. Wytnijcie wszystko bo po co nam lasy ? Żeby Niemcy kupili ?

Po was choćby potop

Anuluj