UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem za wolno i za mało scinacie drzew. Wytnijcie wszystko bo po co nam lasy ? Żeby Niemcy kupili ?
Po was choćby potop
Moim zdaniem za wolno i za mało scinacie drzew. Wytnijcie wszystko bo po co nam lasy ? Żeby Niemcy kupili ?
Po was choćby potop