UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem należy wyjaśnić jak współdziałają / kohabitują ze sobą 3 podmioty w Bażantarni: Lasy Państwowe, Park Wysoczyzny Elbląskiej i Zarząd Zieleni Miejskiej. To moim zdaniem tworzy enigmatyczny układ kompetencyjny, w którym jedni odsyłają do drugich. Po drugie te instytucje nie współpracują tylko współegzystują i nie wykorzystują potencjału synergii. Razem i koordynując swoje działania mogliby osiągnąć znacznie więcej. Tymczasem każdy z tych podmiotów "okopał" się na swoich pozycjach. I w ten sposób mamy jubileusz PWE jako samoistny "twór", potem przedstawione tu konsultacje LP i działający gdzieś na peryferiach tych wcześniej wymienionych podmiotów ZZM


Anuluj