UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie antypolski rząd POPISu i ich POPISOWe kolesiostwo w spółkach i władzach miast to by takiej lipy nie było. Kiedyś byli jedną partią, teraz udają, że nie są. W myśl zasady " raz my, raz wy " i nikt nie siedzi a w TV w antypolskich mediach rozgrywa się teatrzyk. Ekipa POPIS głosuje tak samo, wystarczy sprawdzić głosowania w internecie ale to zbyt duży wysiłek intelektualny dla wyborcy POPISu.
CPK - Cały Popis Kradnie.