UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tą nowomową to już trochę przerost formy nad treścią, nie róbmy z niepełnosprawnych jakiś mazgai, czym innym jest ktoś nienormalny a czym innym osoba z nienormalnym, czym innym karabin a osoba z karabinem. Mówiąc teraz osoba z niepełnosprawnością to jak byśmy obrażali osobę która jej towarzyszy. Nie wiem po co ta zmiana formy przymiotnikowej na rzeczownik, to tak teraz może zawody, wojskowy - osoba z wojska, posterunkowy - osoba z posterunku. Przepraszam brzmi infantylnie żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie.


Anuluj