UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
sqr.... yny... czekamy na podatek od wydalania CO2 przy oddechu w 2040 r. :/ może wprowadzić podatek od siadania na ławkach w parku? Rozszerzmy strefy parkowania tak, by mieszkańcy musieli płacić za postój przed domami i na terenach swoich/spółdzielnianych nieruchomości!... PS. w UK takie wałki powoli przechodzą - po blokowaniu ulic zaczynają limitować mieszkańcom ilość miejsc przed własnym domem do parkowania :o - Phil Konieczny ostatnio dobrze to podsumował... teorie spiskowe? Wkrótce rzeczywistość.