UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuje reaktywowac ponownie Polska Partie Przyjacił Piwa jako stowarzyszenie przy Prezydencie miasta Elblaga - tylko dla facetow, co wy na to ? Kto za ? Spotkamy sie gdzies, pogadamy a Pan prezydent wybierze 12 apostołów zlocistego trunku.

Riposta

Anuluj