UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuje reaktywowac ponownie Polska Partie Przyjacił Piwa jako stowarzyszenie przy Prezydencie miasta Elblaga - tylko dla facetow, co wy na to ? Kto za ? Spotkamy sie gdzies, pogadamy a Pan prezydent wybierze 12 apostołów zlocistego trunku.
Riposta