UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polska wymiera. Od kilku lat poziom urodzeń jest najniższy w historii. Ale to pewnie nie wina pisu i kleru. Dopóki ciąża będzie związana z wysokim prawdopodobieństwem zgonu sytuacja się nie zmieni. Albo klauzula sumienia albo bycie lekarzem
Wina Tuska