UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polska wymiera. Od kilku lat poziom urodzeń jest najniższy w historii. Ale to pewnie nie wina pisu i kleru. Dopóki ciąża będzie związana z wysokim prawdopodobieństwem zgonu sytuacja się nie zmieni. Albo klauzula sumienia albo bycie lekarzem

Wina Tuska

Anuluj