UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rada kobiet, rada przedsiębiorców, rada sportu, rada kultury, rada lotników, rada dzieci, rada rady, rada zaufanych, rada kosmitów. Ciężko się już połapać w tym wszystkim, może warto wziąć się poprostu za robote? Z Elbląga uciekają młodzi, co roku mamy mniej mieszkańców. Zamykają się zakłady, nie ma inwestycji I dobrze płatnych miejsc pracy. To są podstawowe sprawy miejskie! A wy powołujecie rady, kłócicie się o port który przynosi straty oraz organizujecie miejskie imprezy, ale one nie oddają prawdziwego stanu miasta. To tylko pudrowanie szarej rzeczywistości.