UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe, że nawet uczciwy obywatel czy jadący przepisowo kierowca na widok policjanta zamiast poczuć się bezpieczniej zaczyna się bać i myśli sobie: pewnie zaraz się przy.. czepią..


Anuluj