UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W jednej ze szkół ksiądz używał przemocy wobec uczniów i - delikatnie pisząc - jego zachowanie nie było odpowiednie, a biorąc pod uwagę stan duchowy wręcz skandaliczne. Wyleciał ze szkoły jakiś czas temu, a w międzyczasie - zanim wyproszono go z placówki - dużo rodziców wypisało dzieci z lekcji religii. Jak duchowni zaczną się zachowywać godnie, to dzieci same będą chciały chodzić na religię. Polityka i skandale niepotrzebne, sami się eliminują.

Wy-PiS

Anuluj