UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po mimo takiej kampanii na edukację zdrowotną (odgórne zapisanie wszystkich) i atakiem na Religię w szkołach (pierwsze lub ostatnie lekcje - co najbardziej odciąga szczególnie w szkołach średnich, zmniejszenie ilości godzin, konieczność zapisania na Religię itd. ) wynik Religii nie jest dobry, ale pokazuje w jakim kierunku powinniśmy iść w wychowaniu dzieci i młodzieży. Nie trzeba faworyzować Religi - ona się obroni sama, ale też nie warto utrudniać i robić pod górkę, bo to jest dyskryminacja.


Anuluj