UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AndrzejA - Bo bycie urzędnikiem jest swego rodzaju stanem umysłu. Kidyś na moje pytanie usłyszałem odpowieddź przeczącą w formie cyt: "nie, bo nie". Nawet nie ma co komentować.


Anuluj