UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AndrzejA - Bo bycie urzędnikiem jest swego rodzaju stanem umysłu. Kidyś na moje pytanie usłyszałem odpowieddź przeczącą w formie cyt: "nie, bo nie". Nawet nie ma co komentować.
@AndrzejA - Bo bycie urzędnikiem jest swego rodzaju stanem umysłu. Kidyś na moje pytanie usłyszałem odpowieddź przeczącą w formie cyt: "nie, bo nie". Nawet nie ma co komentować.