UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odpowiedzialnego za ustawianie świateł w mieście, delikatnie rzecz ujmując pozbawiłbym pracy i zakazał wykonywania takiego zawodu dożywotnio.

AndrzejA

Anuluj