UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@marz - A kto tu płacze ? Od czasu Referendum mam w Elblągu ciąg inwestycji = Dolinka zamiast Akwaparku dzieło śp. Jerzego Wilka.... Wiadukt na Zatorze i Basen za Wróblewskiego / nie wspominam o remoncie oczyszczalni czy wekenedowych naprawach dróg / a teraz Missam zaczyna od Dolinki zaraz skończy się pogłębianie Toru do Portu i pora na rozbudowę bazy podatkowej Miasta zniszczonej przez rabunkową antyelbląską politykę Urzędu Skarbowego za czasów duety Orłowski - Lango. Nie jest najgorzej ale faktycznie mogło być lepiej tyle że nie jest....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj