UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Orotbas - Kiedyś spierałem się o to z Panem Nowakiem jako przewodniczącym Rady Miasta - moim zdaniem powinna być specjalna ustawa o spółkach komunalnych i monopolistycznych spółkach Skarbu Państwa / jak Orelen/ zakazująca im generowania zysku. Dziś trochę się dziwie jak Elbląg mógł przeżyć 13 lat bez basenu odkrytego ale nadal dziwi mnie stanowisko Kanclerz Merkel bo rewitalizacja Dużej Niecki to jednak przeszłość Polsko-Niemiecka naszego Miasta. Ale cóż taki mamy klimat polityczny....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj