UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzę że spór Wcisła - Śliwka wali was Panowie po głowie.... Obaj Panowie pospołu kłamią i mówią prawdę ale żaden z nich nie ośmiela się powiedzieć całej prawdy o tym co sam zepsuł - a szkoda. Patrze na tą zabawę w gównie z niedowierzaniem że nikt z dziennikarzy nie potrafił zestawić wypowiedzi Tuska z PWSZ z wypowiedziami Senatora i deklaracji śp. Jerzego Wilka z bredniami z Bożej niełaski posła Śliwki. Widać inteligencja albo pamięć w środowisku zanikają w postępie wykładniczym....

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj