UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz widzimy że za mało jest takich obiektów w Elblągu, lato wraz z innymi miesiącami i sukces. Tak samo na górze chrobrego powinien być wybudowany letni tor saneczkowy. Taki obiekt to byłby sukces i zysk oraz oferta turystyczna.