UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu kolesiostwo PeEzEl. Panie wicepremierze, doradcy są niepotrzebni. Doradca to ktoś udziela fachowych porad osobie która niewiele wie w określonej dziedzinie... To jest Pan figurantem na tak ważnych stanowiskach ?


Anuluj