UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu kolesiostwo PeEzEl. Panie wicepremierze, doradcy są niepotrzebni. Doradca to ktoś udziela fachowych porad osobie która niewiele wie w określonej dziedzinie... To jest Pan figurantem na tak ważnych stanowiskach ?