UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To się przeliczy z tym portem. Po co nam porty w Szczecinie, Kołobrzegu, Gdyni, Gdańsku czy Elblągu jak mamy port w Hamburgu. Straszna megalomania z tymi portami.


Anuluj