UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto tak pięknie to spaprał to ja niewiem bo miałbyć to węzęł hit a jest kit- przy takim natężeniu ruchu wyjazd z elbląga w kierunku braniewa głupota (przecinanie wjazdu drogi nr 7),wjazd z braniewa do ełbląga powtórka (następne przecinanie drogi nr7).Tak ma wyglądać skrzyżowanie bezkolizyjne?. Przy następnej iwestycji proponuje głębokie przemyślenie a trwają prace z drugiej strony elbląga. Dązymy przecież do zmniejszenia zagrożenia na drodze!

Kierowca

Anuluj