UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale super! 😍 Program „wElblągu” to po prostu arcydzieło, mistrzostwo świata! Widać, że ktoś naprawdę pomyślał o mieszkańcach - wszystko dopięte na ostatni guzik. Te zniżki, karta, aplikacja… coś wspaniałego! ❤️ Brawo dla Prezydenta za świetny pomysł - Elbląg naprawdę idzie z klasą! 👏🔥Ta karta to nie jest zwykły kawałek plastiku - to symbol nowej ery, znak postępu, światła i nadziei dla wszystkich elblążan! 💫