UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak by nie patrzeć na te wszystkie udogodnienia, to należy stwierdzić że nasz Elbląg staje się dla nas mieszkańców, miastem przyjaznym.
Jak by nie patrzeć na te wszystkie udogodnienia, to należy stwierdzić że nasz Elbląg staje się dla nas mieszkańców, miastem przyjaznym.