UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak by nie patrzeć na te wszystkie udogodnienia, to należy stwierdzić że nasz Elbląg staje się dla nas mieszkańców, miastem przyjaznym.


Anuluj