UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polak Wyborca - to już jest żałosne że za każdym razem używacie jednego nazwiska, by w ten sposób torpedować działania jakie podejmuje UM. zacznij człowieku wypowiadać się po swojemu a nie poprzez przekaz dnia.