UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te zielone Hulajnogi do wynajmu powinny zostać zakazane w mieście. Ludzie jeżdżą po dwie osoby na jednej, porzucane są wokoło, powodują zagrożenie dla ludzi po zmroku. Kaski powinni kupować rodzice razem z hulajnogą. A jak dzieciak nie chce nosić kasku to nie ma jazdy na Hulajnodze i koniec.
Cynik