UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gawędziarze - Tak właśnie działa władza w Polsce i w Elblągu. Missan siedział na stołku wiceprezydenta nic nie widział nie slyszał nie mówił. Teraz niby wielkie inwestycje klakiery na fb pieją z zachwytu. Prawda jest taka że poprzednie kadencję przespał. Teraz niby coś robi sprawy które dekadami wisiały bo liczy na drugą kadencję albo jeszcze lepiej tak jak gelert wcislo wilkowa krasulski do Warszawy i dalej ani me ani be tak jak oni.