UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inwestycja na miarę ambicji i możliwości Elbląga. Nie twierdzę, że jest niepotrzebna... ale szkoda, że o niczym innym nie ma za bardzo co pisać tu artykułów.

laskipaa

Anuluj