UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inwestycja na miarę ambicji i możliwości Elbląga. Nie twierdzę, że jest niepotrzebna... ale szkoda, że o niczym innym nie ma za bardzo co pisać tu artykułów.
laskipaa
Inwestycja na miarę ambicji i możliwości Elbląga. Nie twierdzę, że jest niepotrzebna... ale szkoda, że o niczym innym nie ma za bardzo co pisać tu artykułów.
laskipaa