UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do przedszkola dzieci same nie chodzą. Jeśli przekraczają jezdnię w sposób nieuporządkowany i ryzykowny to wina idącego z nim rodzica. Natomiast odnośnie namalowania tam zebry to jestem za.


Anuluj