UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do przedszkola dzieci same nie chodzą. Jeśli przekraczają jezdnię w sposób nieuporządkowany i ryzykowny to wina idącego z nim rodzica. Natomiast odnośnie namalowania tam zebry to jestem za.
Do przedszkola dzieci same nie chodzą. Jeśli przekraczają jezdnię w sposób nieuporządkowany i ryzykowny to wina idącego z nim rodzica. Natomiast odnośnie namalowania tam zebry to jestem za.