UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moze któryś z radnych napisze o marnej komunikacji miejskiej. Kompcących miniautobusów ktorych jest coraz więcej, czy to standard w Elblągu.
Moze któryś z radnych napisze o marnej komunikacji miejskiej. Kompcących miniautobusów ktorych jest coraz więcej, czy to standard w Elblągu.