UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniały lekarz, serdeczny i dobry człowiek. Był dla innych, nigdy nie odmówił pomocy. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

Agnieszka Elblag

Anuluj