UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniały lekarz, serdeczny i dobry człowiek. Był dla innych, nigdy nie odmówił pomocy. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Agnieszka Elblag
Wspaniały lekarz, serdeczny i dobry człowiek. Był dla innych, nigdy nie odmówił pomocy. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Agnieszka Elblag