UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Korzystaliśmy z pomocy Doktora wiele lat temu. Synowie często chorowali, byli alergikami. Jak się pojawiał Pan Doktor, to już byłam spokojna, że wszystko dobrze się skończy- olbrzymia wiedza i doświadczenie, empatia i rozwagą. Naprawdę żal. Nasze wyrazy współczucia dla rodziny.

Rodzice Piotra i Karola

Anuluj