UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Korzystaliśmy z pomocy Doktora wiele lat temu. Synowie często chorowali, byli alergikami. Jak się pojawiał Pan Doktor, to już byłam spokojna, że wszystko dobrze się skończy- olbrzymia wiedza i doświadczenie, empatia i rozwagą. Naprawdę żal. Nasze wyrazy współczucia dla rodziny.
Rodzice Piotra i Karola