UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu przydałaby się rehabilitacja domowa dla osób niepełnosprawnych, leżących. Była jedna firma i zamknęła się a teraz radź sobie sam albo wydaj całą emeryturę na prywatnego rehabilitanta.
Opiekunka52
W Elblągu przydałaby się rehabilitacja domowa dla osób niepełnosprawnych, leżących. Była jedna firma i zamknęła się a teraz radź sobie sam albo wydaj całą emeryturę na prywatnego rehabilitanta.
Opiekunka52