UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ech, wy sfrustrowane elblongi. Współczuję waszym bliskim, jeśli ich macie, bo ja bym, z takim wiecznym narzekaczem nie wytrzymała godziny. Brrr.
rwtj6ujk6
Ech, wy sfrustrowane elblongi. Współczuję waszym bliskim, jeśli ich macie, bo ja bym, z takim wiecznym narzekaczem nie wytrzymała godziny. Brrr.
rwtj6ujk6