UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ech, wy sfrustrowane elblongi. Współczuję waszym bliskim, jeśli ich macie, bo ja bym, z takim wiecznym narzekaczem nie wytrzymała godziny. Brrr.

rwtj6ujk6

Anuluj