UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Każdego dnia dowiadujemy się o nowych inicjatywach, a przede wszystkim o wsparciach naszego miasta w różnych dziedzinach, jak w tym przypadku na nowe usługi społeczne. Elbląg wreszcie otrzymuje pieniądze by poprawiać status miasta na jaki zasługują jego mieszkańcy, a nie jak był traktowany przez ostatnie lata.

okkj

Anuluj