UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka instytucja kontroluje poprawność wydatkowania tego budżetu? Pytam, bo 13 mln na 650+200=850 osób daje ponad 15 tys na osobę. To stwarza duże możliwości, ale też równie duże pokusy. Być może dojdzie do sytuacji gdzie ktoś będzie na siłę poszerzał usługi na zasadzie "co by tu jeszcze.. ?" by wykorzystać budżet. To z kolei może prowadzić do niegospodarności np poprzez rozbudowę zatrudnienia. Słowem duże szanse i duże ryzyka. Więc w podsumowaniu raz jeszcze zapytam - jaka instytucja będzie to nadzorowała?