UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepsze jest to, że jak ktoś chce skutecznie połączyć się z SuperNajlepszymKosmicznymUltraBytem, czyli "Bogiem", to musi udać się do faceta, który ukończył Specjalną Szkołę Łączności z SuperNajlepszymKosmicznymUltraBytem! Inaczej się nie połączycie, a jak Wam się będzie wydawało, że się połączyliście, to połączenie będzie nieważne, bo nie zatwierdził go absolwent tej Specjalnej Szkoły Łączności! Kabaretoooon... Kabareton! Ahahahahaha :D

Mezopotamczyk

Anuluj