UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mezopotamczyk - Wiecie ? Dobrze że Ty wiesz bo moim zdaniem gdyby nie google to byś nie wiedział gdzie wisła płynie ! Co do pisma św. to każdy papież coś zmieniał a polski najwięcej i tu dużo przekazu że słów i czynu Chrystusa się nie dowiemy ! Proponuję szanować Bliźniego i wstrzymania się od zmyślonych teorii bo z wiarą jest jak z polityką.


Anuluj